Jesteś tutaj

KULTURA, TURYSTYKA, SPORT

31/07/2024
Kalendarz wydarzeń - lipiec 2024.
17/07/2024
Trzydniowy, augustowski festiwal dobiegł końca. Augustów is the Future Festival porwał tłumy i zostawił w sercach uczestników niezapomniane wspomnienia oraz energię. Gwiazdami tegorocznej edycji byli m.in. Artur Rojek, Natalia Szroeder, Strachy na Lachy, Fisz Emade Tworzywo czy Kamil Bednarek. Augustów is the future to nie tylko koncerty. Zadbano o kojące połączenie muzyki, natury i aktywności. Podczas imprezy odbyło się kilkadziesiąt aktywności towarzyszących - skupionych wokół idei festiwalu, czyli bliskości człowieka i natury.
25/06/2024
Odkrywamy karty. Lato w Augustowie będzie pełne atrakcji i wydarzeń, które zachwycą zarówno mieszkańców, jak i turystów. Artur Rojek, Fisz, Emade Tworzywo, Natalia Szroeder, Daria ze Śląska, Strachy na Lachy, Kamil Bednarek, Dawid Tyszkowski, Anita Lipnicka, Skubas, Marika, Natalia Nykiel to tylko niektóre z gwiazd, które w tym roku odwiedzą nasze miasto. Nie zabraknie wydarzeń kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych. W miejskim kalendarzu znajdziecie ponad 100 wydarzeń - w tym ponad 40 koncertów i 5 festiwali.
18/06/2024
Święto młodych na augustowskiej plaży miejskiej już w najbliższy piątek. Przed nami czwarta edycja Augustów Summer Start, czyli koncertu na rozpoczęcie wakacji. W tym roku na naszej scenie wystapią Tymek, Fukaj i PRO8L3M. Miasto Augustów realizuje imprezę we współpracy z Młodzieżową Radą Miejską i augustowską młodzieżą.
14/06/2024
Augustowską Kartę Turysty będą mogli otrzymać wszyscy turyści, którzy korzystając z augustowskiej bazy noclegowej uiszczą opłatę uzdrowiskową lub miejscową za co najmniej 3 dni z góry. Po okazaniu potwierdzenia wniesionej opłaty uzdrowiskowej lub miejscowej w Informacji Turystycznej turysta otrzyma Augustowską Kartę Turysty, która uprawnia go do szeregu zniżek u Partnerów projektu podczas pobytu w Augustowie w terminie, na jaki z góry wniesiona została opłata uzdrowiskowa lub miejscowa.
04/06/2024
Masz piękny ogród, taras lub balkon i chcesz zaprezentować swoje ogrodnicze umiejętności? Weź udział w kolejnej edycji konkursu na najładniejszą posesję ,,Augustowskie ogrody i balkony przyjazne pszczołom 2024’’.