Jesteś tutaj

PRO8L3M, Tymek i Fukaj na start wakacji w Augustowie

PRO8L3M, Tymek i Fukaj na start wakacji w Augustowie

Święto młodych na augustowskiej plaży miejskiej już w najbliższy piątek. Przed nami czwarta edycja Augustów Summer Start, czyli koncertu na rozpoczęcie wakacji.

W tym roku na naszej scenie wystapią Tymek, Fukaj i PRO8L3M. Miasto Augustów realizuje imprezę we współpracy z Młodzieżową Radą Miejską i augustowską młodzieżą.

Gorący początek wakacji

Miasto organizuje Augustów Summer Start po raz czwarty. Na wydarzeniu wystąpili do tej pory tacy wykonawcy jak Tede, Wac Toja, Kacperczyk, Otsochodzi, Chivas, czy PlanBe. Tradycją są też występy lokalnych artystów, którzy stawiają swe pierwsze kroki na scenie. Na Augustów Summer Start mają oni szanse zaprezentować się przed występami gwiazd. Co roku w wyborze artystów bierze udział augustowska młodzież, a koncert cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

- Nasz pomysł na rozpoczęcie wakacji, to koncert, który daje szansę wspólnego świętowania przy ulubionej muzyce i w bezpiecznych warunkach. Dlatego z jednej strony dbamy o zabezpieczenie wydarzenia, a z drugiej angażujemy młodzież nie tylko w proces wyboru wykonawców, ale też organizacji i promocji ASS. To dzięki współpracy z młodymi i Młodzieżową Radą Miejską impreza spełnia oczekiwania odbiorców. Augustów to również miasto młodych. – mówi Filip Chodkiewicz, Zastępca Burmistrza i pomysłodawca Augustów Summer Start.

 

Augustów Summer Start lokalną marką

Augustów Summer Start ma już swoją markę i jest wydarzeniem oczekiwanym przez młodych mieszkańców Augustowa. W tym roku, pierwsza pula 500 biletów w promocyjnej cenie została wyprzedana w ciągu niespełna półtorej godziny. Konferencję, na której Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miejskiej Jan Jachimowicz, Wiceprzewodnicząca MRM Kinga Chmielewska i Zastępca Burmistrza Filip Chodkiewicz ogłaszali tegoroczny zestaw wykonawców została obejrzana przez niemal 4 tysiące osób.

 

Nie czekaj, kup bilet

Bilety na koncert można kupić na kupbilecik.pl
Pamiętaj, że jeśli jesteś mieszkańcem Augustowa i posiadasz Twoją Augustowską Kartę (TAK), możesz skorzystać z 50% zniżki na wszystkie biletowane wydarzenia organizowane przez instytucje miejskie. Kup swój bilet na Augustów Summer Start 2k24 za pół ceny!

Bilety są dostępne pod linkiem: https://bkb.pl/124519-e18bf

 

Nie przegap tego i innych wydarzeń. Bądź na bieżąco, odwiedź stronę: wydarzenia.augustow.pl i wybierz wydarzenie, w którym chcesz wziąć udział.

 

 

GALERIA